Yaren Sandalye / Milas 11

Yaren Sandalye / Milas 05
15 Mayıs 2018
Wox Masa Takımı / Beyaz
22 Mayıs 2018
Tümünü Göster

Yaren Sandalye / Milas 11

 264,00

Yaren Sandalye ile Konfor ve Şıklık Bir Arada Sunuluyor

Ahşap ayakları ve sağlam iskelet yapısıyla uzun yıllar kullanıma uygun olacak şekilde üretilen Yaren sandalye modelleri kahve ve hardal tonlarında sunuluyor. Her iki renk de ahşabın rengiyle göz alıcı bir uyum yakalıyor. Masa ayaklarında kullanılan detaylar sandalye ayaklarında da uygulandığı için detaylara önem verenler Yaren Ahşap Masa Takımı farkını daha ilk bakışta anlıyor. Pares koleksiyonlarının en çok tercih edilen masa takımları arasında yer alan Yaren Ahşap Masa Takımı, konforlu sandalyeleri ile evlerin gözdesi haline geliyor. Siz de şıklığı ve konforu bir arada yaşamak istiyorsanız Yaren sandalye ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilirsiniz.

 

 

Kategoriler: , Etiketler:

Yaren Sandalye ile Konfor ve Şıklık Bir Arada Sunuluyor

Ahşap ayakları ve sağlam iskelet yapısıyla uzun yıllar kullanıma uygun olacak şekilde üretilen Yaren sandalye modelleri kahve ve hardal tonlarında sunuluyor. Her iki renk de ahşabın rengiyle göz alıcı bir uyum yakalıyor. Masa ayaklarında kullanılan detaylar sandalye ayaklarında da uygulandığı için detaylara önem verenler Yaren Ahşap Masa Takımı farkını daha ilk bakışta anlıyor.

Yaşam alanlarına dinginlik ve konfor katan Yaren modelleri ile sizin de evinize renk getirsin istiyorsanız zaman kaybetmeden siparişinizi vererek evlerinizi güzelleştirmek için adım atabilirsiniz.

Yaren Sandalye

Ayaklar: Ahşap
Döşeme Rengi: Milas 11

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Yaren Sandalye / Milas 11” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir