Nordika Sandalye / Krem

Nordika Sandalye / Kırmızı
15 Mayıs 2018
Nordika Sandalye / Lacivert
15 Mayıs 2018
Tümünü Göster

Nordika Sandalye / Krem

 184,00

Klasik sandalye algısını yıkan Nordika sandalye, modern çizgisiyle dikkat çekiyor. Minimalist çizgiye oldukça uyumlu olan sandalye ile sade ve kullanışlı bir dekorasyon yapmak sizin elinizde. Dört farklı renk seçeneğine sahip Nordika sandalye; krem, kırmızı, lacivert ve sarı renkleri ile göz dolduruyor. Renk seçenekleri ile ön plana çıkan sandalyenin tek özelliği bu değil. Sırtı kavrayan arka kısmı ve döşemesi ile keyifli ve rahat bir oturum sağlıyor. Hem oturuluan bölgede hem de sırt kısmında döşeme olması, uzun yemek sohbetleriniz için tasarlanmış.

Kategoriler: , Etiketler:

Nordika Sandalye;  Konforlu ve Modern Tasarım

Klasik sandalye algısını yıkan Nordika, modern çizgisiyle dikkat çekiyor. Minimalist çizgiye oldukça uyumlu olan ürün ile sade ve kullanışlı bir dekorasyon yapmak sizin elinizde. Dört farklı renk seçeneğine sahip Nordika sandalye; krem, kırmızı, lacivert ve sarı renkleri ile göz dolduruyor. Renk seçenekleri ile ön plana çıkan ürünün tek özelliği bu değil. Sırtı kavrayan arka kısmı ve döşemesi ile keyifli ve rahat bir oturum sağlıyor. Hem oturulan bölgede hem de sırt kısmında döşeme olması, uzun yemek sohbetleriniz için tasarlanmış.

Siz de rahat, kaliteli ve modern tasarımıyla dikkat çeken Nordika serisine sahip olabilirsiniz. Siparişinizi hemen verip, avantajlardan yararlanmayı unutmayın.

Nordika Sandalye

Ayaklar: Metal
Döşeme Rengi: Krem (Fabric 025)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Nordika Sandalye / Krem” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir