Yaren Banklı Masa Takımı / Milas 11

Yaren Banklı Masa Takımı / Milas 05
14 Mayıs 2018
Ceren Masa Takımı / Garda
14 Mayıs 2018
Tümünü Göster

Yaren Banklı Masa Takımı / Milas 11

 2.362,00

Yaren Banklı Takım ile Elegant Bir Dokunuş

Hem şık hem modern hem de tasarımıyla fark yaratan masa takımları arasında yer alan Yaren Banklı Takım ile yemek odalarınızın havası değişiyor. Ahşabın kalitesi yumuşak dokulu döşeme kumaşın verdiği etkiyle birleşince; yemek odaları, konforun yeni adresi haline geliyor. Klasik ve modern çizgilerin dengeli bir şekilde kullanıldığı Yaren Banklı Takım evini yenilemek isteyenler kadar yepyeni bir hayata adım atan çiftlerin de ilgi odağı olmayı başarıyor. Pares imzasını taşıyan bu masa takımı, ayrıcalıklı zevklerini somutlaştırmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

 

Yaren Banklı Masa Takımı Tam Size Göre!

Ahşap ayaklı açılabilir masa ile aile boyu yenilen yemeklerin lezzeti kadar samimiyeti de artıyor. 30 cm’lik açılma payı beklenmedik misafirlerin gelmesi durumunda ev sahiplerinin öngörüsünü gözler önüne seriyor. 80 cm genişliği ve kapalı durumdayken 124 cm uzunluğu olan ahşap masa modeli yer sıkıntısı çekilen evlerde dekorasyon zevkinden ödün verilmemesini sağlıyor. Ahşabın kullanışlılığı ve masa modelinin zarafeti yaşam alanlarında elegant bir atmosfer oluşturmak isteyenlerden tam not almayı başarıyor. Siz de klasik çizgilerden çıkmak ve dekorasyon tercihlerinizle zevkinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız Yaren Banklı Masa Takımı ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilirsiniz.

Yaren Sandalye ile Rahatlığın Tadına Varın

Yaren Banklı Takım, ahşap ayaklı sandalye modeli ile kusursuz rahatlık sunuyor. Döşemelik kumaşın kalitesi tasarımın inceliği ile ön plana çıkarken keyifli sohbetlere ev sahipliği yapan yemek odalarında vakit geçirmenin konforu artıyor. Sağlam iskelet yapısı bu sandalye modelinin uzun yıllar kullanılmasına olanak tanırken döşemelik kumaşının göz alıcı desenleri sadelikteki ışıltıyı gözler önüne seriyor. Üstelik; kahve ve hardal tonlarındaki döşemelik kumaş renk seçenekleri her beğeniye hitap ediyor.

Yaren Banklı Takım Dekorasyonun Yıldızı Olacak

Hardal ve kahve tonlarındaki renk seçenekleri sunulan sandalye modeline ek olarak sırtlı ve sırtsız bank modelleri de Yaren Banklı takımın albenisini arttırıyor. 100 cm genişliğe sahip banklar yemek bitse bile boş kalmıyor. Birden fazla kişinin oturabileceği şekilde tasarlanan Yaren Banklı takım Pares koleksiyonunun gözdeleri arasında yer buluyor.

Siz de ayrıcalıklı zevkinizi seçimlerinizle somutlaştırmak istiyorsanız  tek tıkla Yaren Banklı Takım için sipariş verebilirsiniz.

Yaren Banklı Masa Takımı

Yaren Açılır Masa-Soho: 80×124-154 cm
Milano Sırtlı Bank: 100 cm
Milano Sırtsız Bank: 100 cm

Yaren Sandalye, Yaren Bank

Ayaklar: Ahşap
Döşeme Rengi: Milas 11

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Yaren Banklı Masa Takımı / Milas 11” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir