Yaren Ahşap Masa Takımı

Şeyda Ahşap Masa Takımı / Meşe
14 Mayıs 2018
Alfa Masa Takımı / Soho
14 Mayıs 2018
Tümünü Göster

Yaren Ahşap Masa Takımı

 1.986,00

Yaren Ahşap Masa Takımı Zarafetin Öncüsü Oluyor

Yaren Ahşap Masa Takımı; yemek odalarında zarif bir esintinin hakimiyetini isteyenlerin en göz alıcı tercihleri arasında yer alıyor. Klasik ve modern tasarımı ile fark yaratan bir deneyim sunan Yaren Ahşap Masa Takımı, evinin ambiyansını değiştirmek isteyenlerin zihninde yer ediyor. Pares koleksiyonunda yer alan diğer ürünler gibi şıklığı ve kaliteyi aynı anda sunan Yaren Ahşap Masa Takımı, açılabilir ahşap masa ve dört adet konforlu sandalyeden oluşuyor. Sandalyelerindeki döşemelik kumaşlarda iki farklı renk seçeneğinin sunulması tercih yapmayı zorlaştırsa da sonuç her zaman mükemmel oluyor.

 

Yaren Ahşap Masa Takımı ile Mutluluklar Çoğalıyor

En keyifli anları muhteşem bir davet ile taçlandırmak isteyenlerin yer sıkıntısı Yaren Ahşap Masa Takımı ile sona ediyor. Ahşap ayakları ile bütüncül bir tasarım algısına işaret eden açılır ahşap masa en özel anlara tanıklık ediyor. Açıldığında uzunluğu 124 cm’den 154 cm’ye yükseliyor ve masa çevresindeki kişi sayısı kolaylıkla arttırılabiliyor. Ahşap ayaklarının üst kısmındaki oyuk, tasarımındaki detayları ortaya çıkarırken Yaren Ahşap Masa Takımı beğenilerin merkezi haline geliyor. Şıklığı ve konforu ile ahşabın sıcaklığını tüm odaya yayan masa modeli ahşabın rengiyle uyumlu sandalye modelleriyle ambiyansa zarafet katıyor.

Yaren Ahşap Masa Takımı; yemek odalarında zarif bir esintinin hakimiyetini isteyenlerin en göz alıcı tercihleri arasında yer alıyor. Klasik ve modern tasarımı ile fark yaratan bir deneyim sunan Yaren modeli, evinin ambiyansını değiştirmek isteyenlerin zihninde yer ediyor. Pares koleksiyonunda yer alan diğer ürünler gibi şıklığı ve kaliteyi aynı anda sunan Yaren Ahşap Masa Takımı, açılabilir ahşap masa ve dört adet konforlu sandalyeden oluşuyor. Sandalyelerindeki döşemelik kumaşlarda iki farklı renk seçeneğinin sunulması tercih yapmayı zorlaştırsa da sonuç her zaman mükemmel oluyor.

Yaren Sandalye ile Konfor ve Şıklık Bir Arada Sunuluyor

Ahşap ayakları ve sağlam iskelet yapısıyla uzun yıllar kullanıma uygun olacak şekilde üretilen Yaren sandalye modelleri kahve ve hardal tonlarında sunuluyor. Her iki renk de ahşabın rengiyle göz alıcı bir uyum yakalıyor. Masa ayaklarında kullanılan detaylar sandalye ayaklarında da uygulandığı için detaylara önem verenler Yaren Ahşap Masa farkını daha ilk bakışta anlıyor. Pares koleksiyonlarının en çok tercih edilen masa takımları arasında yer alan Yaren Ahşap Masa Takımı, konforlu sandalyeleri ile evlerin gözdesi haline geliyor. Siz de şıklığı ve konforu bir arada yaşamak istiyorsanız Yaren sandalye ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilirsiniz.

Yaşam alanlarına dinginlik ve konfor katan Yaren Ahşap Masa Takımı, sizin de evinize renk getirsin istiyorsanız zaman kaybetmeden siparişinizi vererek evlerinizi güzelleştirmek için adım atabilirsiniz.

Yaren Açılır Masa-Soho

80×124-154 cm

Yaren Sandalye

Ayaklar: Ahşap
Döşeme Rengi: Milas 11, Milas 05

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Yaren Ahşap Masa Takımı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir