Şeyda Ahşap Masa Takımı / Meşe

Mirto Ahşap Masa Takımı / Akça Ağaç
14 Mayıs 2018
Yaren Ahşap Masa Takımı
14 Mayıs 2018
Tümünü Göster

Şeyda Ahşap Masa Takımı / Meşe

 2.240,00

Şeyda Ahşap Masa Takımı ile Ahşabın Büyüsü Yaşanıyor

En sıcak ve en soft renklerin birlikteliğini yansıtan Şeyda Ahşap Masa Takımı, yemek odalarında kusursuz bir bütünlük oluşturulmasını sağlıyor. Rustik çizgileri modernizm trendleri ile
harmanlayan Şeyda Ahşap Masa Takımı sadelik isteyenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Tasarımındaki mükemmellik renk uyumu ile göz alıcı hale gelirken Pares kalitesi daha ilk bakışta fark ediliyor.

Koleksiyonun yıldızları arasında yer alan Şeyda Ahşap Masa Takımı; açılır ahşap masası ve farklı renklerde döşeme kumaşına sahip şık sandalyeleri ile masa takımları arasında hemen fark ediliyor. Şıklığın kalite ile birleştiği noktada Şeyda Ahşap Masa Takımı sizleri bekliyor!

Şeyda Ahşap Masa Takımı Çizgileri Dikkat Çekiyor

Yaşam alanları küçüldükçe dekorasyon trendleri de değişiyor, zamana ayak uydurabilen tasarımlar ise yarattığı etkiyi korumaya devam ediyor. Trendlerin klasiğe dönüşmesi kolay olmasa da Şeyda Ahşap Masa Takımı şimdiden adını klasikler arasına yazdırmayı başarıyor. Kapalı haliyle 130 cm olan Şeyda Ahşap Masa açıldığında 160 cm’ye ulaşıyor. Böylece en kalabalık davetlerde bile yemek masası keyfi uzatılabiliyor. Ahşabın dayanıklılığı sadece masa yüzeyinde değil ayaklarda da hissediliyor. Masa ayaklarının incelikli tasarımı Şeyda Ahşap Masa Takımı dizaynını parlatıyor. 75 cm genişliğe sahip ahşap masa, alan darlığından ya da genişliğinden bağımsız olarak tercih yapılma imkanı sunduğu için mobilya arayışında olanların endişeleri ortadan kaldırılıyor. Modern olduğu kadar rustik dekorasyon algısını da yaratan Şeyda Ahşap Masa Takımı sonbaharın gizemini yemek odalarında ölümsüzleştiriyor.

Şeyda Sandalye Modelleri Sonbaharı Anımsatıyor

Açılır ahşap masa çevresine konumlandırılmış sonbahar renkleri Şeyda sandalye modellerini tanımlamak için yetersiz kalıyor. Yeşil, krem, hardal ve kahve renklerinin en göz alıcı tonları ahşap ile birleşiyor. Ayrı ayrı da, bütün olarak da nefes kesen bir atmosfer yaratan sandalye modelleri konforları ile de tercih sebebi oluyor. Ahşap ayakları ahşap masa ile bütünleşirken renk tonları Şeyda Ahşap Masa Takımı bulunan odaların dinginliğine katkıda bulunuyor. İnce zevklerini zarif seçimlerle ön plana çıkarmak isteyenler masa takımları içerisinde Şeyda Ahşap Masa farkını hissediyor.

Koleksiyonun yıldızları arasında yer alan Şeyda modeli; açılır ahşap masası ve farklı renklerde döşeme kumaşına sahip şık sandalyeleri ile masa takımları arasında hemen fark ediliyor. Şıklığın kalite ile birleştiği noktada Şeyda Ahşap Masa sizleri bekliyor! Siz de tercihlerinizle fark yaratmak istiyorsanız Pares farkını tek tıkla yaşayabilir ve saniyeler içerisinde yemek odanızın atmosferini Şeyda Ahşap Masa Takımı ile değiştirebilirsiniz.

Şeyda Ahşap Açılır Masa-Meşe

75×130-160 cm

Şeyda Sandalye

Ayaklar: Ahşap
Döşeme Rengi: Yeşil, Krem, Hardal, Kahve

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Şeyda Ahşap Masa Takımı / Meşe” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir