Safir Masa Takımı / Kristal Beyaz

Safir Masa Takımı / Barok Ceviz
14 Mayıs 2018
Simge Masa Takımı / Ceviz
14 Mayıs 2018
Tümünü Göster

Safir Masa Takımı / Kristal Beyaz

 1.364,00

Safir Açılır Masa Takımı Hayalleri Gerçekleştiriyor

Lüksün ve konforun yeniden tanımlandığı Safir Açılır Masa Takımı ile yemek odaları farklı zevklerin en gösterişli yansımasına tanıklık ediyor. Ahşabın büyüleyici etkisinin tasarımdaki yenilikçilikle buluşması ile ortaya çıkan Safir Açılır Masa Takımı dekorasyona dair tüm klişeleri yerle bir ediyor. Farklı renk seçeneklerinde sunulan ahşap masa ve sandalye seçenekleri Safir Açılır Masa Takımı modelinin tercih sıklığını arttırırken Pares imzası bu masa takımında etkisini hissettiriyor. Yalın çizgilerle sadelik ve ihtişamın birleştirildiği Safir Açılır Masa Takımı, metal ayaklarla dikkat çeken bir uyum yakalıyor. Modern ve klasik dekorasyon trendlerinin bir karması olarak satışa sunulan Safir Açılır Masa Takımı dekorasyon meraklılarının övgülerini topluyor. Siz de kullanışlı; kullanışlı olduğu kadar şık ve konforlu bir masa takımı arayışı içerisindeyseniz Safir Açılır Masa Takımı seçimi yaparak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kategoriler: Etiketler: ,

Safir Açılır Masa Takımı Şık Bir Gösteriş Vadediyor

Farklı renk seçeneklerinde sunulan ahşap masa ve sandalye seçenekleri Safir Açılır Masa Takımı modelinin tercih sıklığını arttırırken Pares imzası bu masa takımında etkisini hissettiriyor. Yalın çizgilerle sadelik ve ihtişamın birleştirildiği Safir Açılır Masa Takımı, metal ayaklarla dikkat çeken bir uyum yakalıyor. Modern ve klasik dekorasyon trendlerinin bir karması olarak satışa sunulan Safir Açılır Masa dekorasyon meraklılarının övgülerini topluyor. Siz de kullanışlı; kullanışlı olduğu kadar şık ve konforlu bir masa takımı arayışı içerisindeyseniz Safir Açılır Masa seçimi yaparak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kristal beyaz ve barok ceviz olmak üzere iki farklı renkte üretilen ahşap masa, açılabiliyor. 80 cm genişliğe ve kapalı haldeyken 124 cm uzunluğa sahip olan masa modeli, beklenmedik misafirlere karşı hazırlıklı olunmasını sağlamak amacıyla 154 cm’ye kadar genişletilebiliyor. Ahşabın doğal dokusunun metal ayaklarla birleştirildiği Safir Açılır Masa, aile toplantılarına ev sahipliği yapıyor. En keyifli yemekler ve en özel anlar Safir Açılır Masa çevresinde yaşanırken, masa takımı konforunun etkisini hissettiriyor. İddialı beğenilerini yansıtacak kadar cesur tercihler yapmak isteyenler Safir Açılır Masa modeline kayıtsız kalamıyor. Yaşam alanlarının tüm sıcaklığını şık bir gösterişe teslim etmek için Safir farkını seçiyor.

Gökkuşağı Etkisi Gold Sandalye ile Evlere Taşınıyor

Gold Sandalye metal ayaklı sandalye şıklığı ile göz kamaştırıcı bir etki yaratıyor. Birbirinden canlı ve uyumlu renklerle döşenen ekonomik sandalye modelleri Safir Açılır Masa Takımı isteyenleri cezbediyor. Oturak kısmıyla birleşen sandalye sırtlığı konforu vurgularken metal ayakların rengi de alternatifli olarak sunuluyor. Pembe, kahve, pudra, lacivert, sarı ve turkuaz renklerindeki Safir sandalyeler gök kuşağına gönderme yapıyor.

Yemek odalarınıza renk hayatınıza enerji katmak istiyorsanız siz de güvenli teslim seçeneklerimizden yararlanarak Safir Açılır ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 

 

 

Safir Açılır Masa-Kristal Beyaz

80×124-154 cm

Gold Sandalye

Ayaklar: Metal
Döşeme Rengi: Kahve, Pembe, Pudra, Sarı, Turkuaz, Lacivert

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Safir Masa Takımı / Kristal Beyaz” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir