Mirto Ahşap Masa Takımı / Akça Ağaç

Middle Ahşap Masa Takımı / Meşe / Yeşil Döşeme
14 Mayıs 2018
Şeyda Ahşap Masa Takımı / Meşe
14 Mayıs 2018
Tümünü Göster

Mirto Ahşap Masa Takımı / Akça Ağaç

 1.953,00

Mirto Ahşap Masa Takımı Doğa Esintisi Yaşatıyor

Eski çağlardan beri uygarlık tarihinde özel bir yere sahip olan akçaağaç; Mirto Ahşap Masa Takımı ile büyüsünü günümüze taşıyor. Ahşabın en güzel tonu, en seçkin tasarım çizgileriyle şekillendiriliyor ve ortaya Pares koleksiyonlarının sade ihtişamını yansıtan Mirto’yu ortaya çıkıyor. Mirto Ahşap Masa Takımı, masa takımı ihtiyacı olmayanların bile fikrini değiştirecek denli etkileyici özellikleri ile modern dekorasyon trendlerini sarsıyor. Ahşap ayaklı ahşap masa ve yeşilin en güzel tonuyla döşenmiş dört ahşap sandalye ile teslim edilen Mirto Ahşap Masa Takımı, evini güzelleştirmek isteyenlerin hayranlığını kazanıyor.

Pares kalitesinin minimal yıldızı olarak tanımlanan Mirto Ahşap Masa Takımı, yaşam alanlarına doğadan esintiler taşıyor. Siz de yemek odanız evinizin en dikkat çekici köşesi haline gelsin istiyorsanız Mirto Ahşap Masa Takımı ile hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Mirto Ahşap Masa Takımı Hem Dayanıklı Hem Şık

Zarif çizgilerin egemenliğinin hissedildiği Mirto Ahşap Masa Takımı, sade zevkini iddialı bir sunumla sergilemek isteyenler tarafından coşkuyla karşılanıyor. Konforu, şıklık ve sadelikle birleştiren Mirto ahşap masa 80 cm genişliği ve 130 cm uzunluğu ile boyut olarak çok yer kaplamasa da ortam ambiyansını fazlasıyla değiştiriyor. Ahşabın doğallığının nüfuz ettiği yemek odalarında geçirilen doyumsuz zaman dilimleri Mirto Ahşap Masa Takımı tercihinin doğruluğunu her defasında ortaya koyuyor. Ahşap ayakları ve ahşap yüzeyi ile dekorasyonda doğaya dönüş yapmak isteyenler arayışlarını Mirto Ahşap Masa Takımı ile sonlandırıyor.

Yeşilin Rahatlatıcı Etkisi Mirto Sandalye ile Evlere Taşınıyor

Yemek odalarında rahatlığından da görsel beklentilerinden de vazgeçmek istemeyenlerin dikkatini çeken Mirto sandalye, yumuşak çizgileri ve bütüncül tasarımı ile ahşapla uyum gösteriyor. Fıstık yeşili tonlarında enerjik bir döşeme kumaşına sahip sandalyeler baskın görünüme sahip olmaya kapitoneli dikişlerle hareketlendiriliyor. Sade tasarıma farklılık katan bu dikişler Mirto Ahşap Masa Takımı duruluğuna ama aynı zamanda gösterişli bir etkiye sebep oluyor. Oturulduğunda vücudun üst kısmını kavrayan ve sırtı desteklediği için duruş bozukluklarını önleyen Mirto sandalye, sunduğu üst düzey konfor ile beğenilerin odak noktası haline geliyor.

Mirto yeşili ve ahşabın kusursuz dokusunu birleştiren Mirto Ahşap Masa Takımı tek tık uzağınızda! Zaman kaybetmeden sipariş verebilirsiniz.

Mirto Ahşap Masa-Akça Ağaç

80×130 cm

Mirto Sandalye

Ayaklar: Ahşap
Döşeme Rengi: Yeşil

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Mirto Ahşap Masa Takımı / Akça Ağaç” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir