Middle Ahşap Masa Takımı / Meşe / Yeşil Döşeme

Middle Ahşap Masa Takımı / Ceviz / Bej Döşeme
14 Mayıs 2018
Mirto Ahşap Masa Takımı / Akça Ağaç
14 Mayıs 2018
Tümünü Göster

Middle Ahşap Masa Takımı / Meşe / Yeşil Döşeme

 1.085,00

Middle Ahşap Masa Takımı: Son Sözü O Söylüyor

Ahşap tüm doğallığını bej ve yeşil sandalyelere aktarırken yemek odalarında konumlandırılan Middle Ahşap Masa Takımı konukların gözdesi haline geliyor. Gösterişten uzak bir şıklık; sadece yaşayanların tanımlayabileceği bir konforla birleşiyor. Döşemelerde sunulan renk alternatifleri ise bu masa takımı hakkında çok konuşulmasına neden oluyor.

Pares sadeliğindeki ihtişamın en büyük temsilcileri arasında gösterilen Middle Ahşap Masa Takımı, yeni nesil dekorasyon trendlerinin karması özelliğini taşıyor. Hem modern hem de klasik çizgiler taşıyan Middle Ahşap Masa Takımı, yemek odalarında kusursuzluk arayışında olanlara hitap ediyor. Hayalleri yeniden şekillendiren çizgileriyle beğeni toplayan Middle Ahşap Masa Takımı, her zaman son sözün söyleyen taraf oluyor.

Geleneksel Çizgiler Middle Ahşap Masa Takımı ile Yeniden Trend Oluyor

Belirgin köşeleri ile ahşabın verdiği güvenlik hissini arttıran ve ahşabın dayanıklılığının tüm avantajlarını yaşatan Middle Ahşap Masa Takımı, inceliği ile minimalliğini vurguluyor. Genişliği 80 cm, uzunluğu ise 120 cm olan ahşap masa modeli az yer kapladığı için, dar alanlarda yaşanan dekorasyon sıkıntılarından kurtarıyor. Bej ve yeşil renkli sandalyelerle çevrelendiğinde Retro esintilerini tüm eve dolduran Middle Ahşap Masa Takımı, yarattığı canlılıkla rahatlığın merkezi haline geliyor. Davetlerde ev sahibinden rol çalacak detayları barındıran ahşap masa modeli, dekorasyonda sadeliğin gücü ile ilgili farkındalığı arttırıyor. Siz de yalın tercihler yapıp maksimum etki yaratmak istiyorsanız; Middle Ahşap Masa Takımı ile zevkinizi sergileyebilirsiniz.

Ahşap, Middle Sandalye Çeşitlerinde Gövde Gösterisi Yapıyor

Kaliteli ahşap ayaklar üzerinde yükselen bir konfor alanı sunan Middle Ahşap sandalye, farklı renk döşeme kumaşlarıyla satışa sunuluyor. Ahşap ile mükemmel harmanlanan bej ve yeşil renklerinin büyüsü; Middle sandalye çeşitlerinde doyasıya yaşatılıyor. Sırt kısmı ahşap olan sandalye modelinin oturak kısmı, sadeliğin temsilcisi haline geliyor. Yeşil ve bej alternatifleriyle seçim yapmayı zorlaştıran Middle Ahşap Masa Takımı sandalye modeli, köşeli hatlarıyla kendine özgü bir duruş ortaya koyuyor.

Trendlere boyun eğmeyip tarzınızı konuşturmak istiyorsanız; Pares imzası taşıyan Middle Ahşap Masa Takımı siparişlerinizi verebilirsiniz. Kaliteli ve özgün tasarımların adresinden alışveriş yaparak; hızlı teslimat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Middle Ahşap Masa-Meşe

80×120 cm

Middle Sandalye

Ayaklar: Ahşap
Döşeme Rengi: Yeşil

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Middle Ahşap Masa Takımı / Meşe / Yeşil Döşeme” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir