London Ahşap Masa Takımı / Ceviz

ELIPS Banklı Masa Takımı / Meşe
14 Mayıs 2018
Middle Ahşap Masa Takımı / Ceviz / Bej Döşeme
14 Mayıs 2018
Tümünü Göster

London Ahşap Masa Takımı / Ceviz

 2.147,00

Evinizin Zerafetini London Ahşap Masa Takımı İle Koruyun

London Ahşap Masa Takımı, gerçek ahşabın kalitesini ve zerafetini evinize taşıyor. Zevkli tasarımındaki ince detaylarıyla, eşsiz bir masa ve sandalye modeli olan London, Pares farkıyla
sunuluyor.

Klasik mobilya çizgisinden vazgeçemeyenlerin ilk tercihlerinden olan London Ahşap Masa Takımı,
İngiliz tarzı ev dekorasyonunun klasik örneklerinden birini oluşturuyor. Özellikle 18. yüzyıl dönem dekorasyonlarında, soyluluk ve asalet ruhunu beraberinde getiren bu tarzın modern çizgisini London masa takımı ile hissedebilirsiniz.

Bir Masa Takımından Daha Fazlası

Ceviz ağacından üretilen London ahşap masa, ceviz ağacının kalitesi ve dayanıklılığı ile göz dolduruyor. London masa takımı içeriğinde bulunan London tasarım sandalyeler ile birbirini tamamlayan bir bütünlük sergiliyor. Birbirinden zarif detayları ile gerçek ahşabın kalitesini hissedebileceğiniz London Masa Takımı, özel günlerin vaz geçilmezi olmaya devam ediyor. Rahatlığından ödün vermeyen London sandalyeler ile uzun yemek sohbetlerinde, kullanıcılarından tam not alıyor. Sırtı kavrayan eğimli yapısı ve geniş oturma alanı ile sandalye konforunu en üst düzeye çıkarıyor.

Ahşabın Sıcaklığını Hissedin

Doğal ahşaptan üretilen London Masa Takımı, dokusu ve rengiyle sıcacık bir görünüm sağlıyor. Kahvenin sıcak tonunu tam anlamıyla hissettiren rengi ile huzurlu ve sakin bir görüntü sağlayan masa takımı, diğer ahşap mobilyalarınızla birebir uyum sağlayacağına emin olabilirsiniz. London Masa Takımı, ev dekorasyonunuzun vazgeçilmezi olmak için sizi bekliyor.

Pares farklıya cazip fiyatlar eşliğinde sunulan London Masa Takımı ile İngiliz asaletini ve yaşam
modelini evinize taşıyın. Sadece özel davetlerinizi değil, her yemeğinizi özel kılın. Hemen sipariş verin, teslimat ve kurulum avantajlarından yararlanın.

London Ahşap Masa-Ceviz

75×125 cm

London Ahşap Sandalye

Ahşap/Kahve

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“London Ahşap Masa Takımı / Ceviz” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir