Kelebek Açılır Banklı Masa Takımı / Kristal Beyaz

Kelebek Açılır Banklı Masa Takımı / Barok Ceviz
14 Mayıs 2018
Milano Banklı Masa Takımı / Krem-Kahve
14 Mayıs 2018
Tümünü Göster

Kelebek Açılır Banklı Masa Takımı / Kristal Beyaz

 2.430,00  2.130,00

Kelebek Banklı Takım, Dönüşümün Adı Oluyor

Beklenmedik misafirlere hiç bu kadar hazırlıklı olunmamıştı! Kelebek Banklı Takım tasarımındaki inceliklerle hem dönüşümü hem de konforu tanımlıyor. Açılabilir masa ve açılabilir banklar sayesinde ev sahiplerinin yer sıkıntısını tamamen sona erdiren Kelebek Banklı takım, masa ve döşemelik kumaşlarındaki renk alternatifleri ile de yemek odalarına uçuşan kelebeklerin mucizevi etkisini getiriyor. Pares koleksiyonunun en zarif ve en kullanışlı masa takımları arasında gösterilen Kelebek Banklı Takım; masa, sandalye ve bank modellerindeki ihtişam ile zamansız bir şıklık algısı yaratıyor. Yemek masası çevresindeki en keyifli sohbetlerinize konfor katmak için siz de Kelebek Banklı Takım modelini tercih edenler arasında yer alabilirsiniz.

Kelebek Banklı Masa Takımı Göz Kamaştırıyor

Barok ceviz ve kristal beyaz renklerde üretilen masa modeli; modern çizgileri ve açılabilir olması ile beğeni topluyor. Açıldığında 170 cm uzunluğa ulaşan masa modeli, kalabalık ziyafetlerin buluşma noktası haline geliyor. Metal ayaklı ahşap masa Kelebek Banklı Masa Takımı en dikkat çekici parçaları arasında yer alıyor ve kalitesiyle Pares farkını ortaya koyuyor. Kelebek Banklı Masa takımında ahşap ve metal kusursuz bir dengeyle kullanılıyor. Silindir şeklinde beyaz metal masa ayakları ahşabın sıcaklığını azaltmadığı gibi dekorasyon zevklerinin çok katmanlılığına vurgu yapıyor. Üstelik masanın açılabilir olması, masa içerisinde gizli bir depolama yerinin bulunmasını sağlıyor!

Kelebek Sandalye Tasarımı ile Fark Yaratıyor

Tasarım ve kalite Kelebek Banklı Masa Takımı, sandalye modelinde bir araya geliyor. Masa gibi farklı renk alternatifleriyle sunulan sandalye modeli uzun ve geniş sırtlığı, metal ayakları ve ihtişamlı duruşuyla beğeni topluyor. Krem – kahve ve pudra-pembe renklerinin birbirini tamamlayıcı etkisi Kelebek sandalye modellerinin cazibesini zirvelere taşıyor. Hem rahat hem şık hem de gösterişli bir dekorasyon zevkine sahip olanlar  metal ayaklı Kelebek sandalye modeline kayıtsız kalamıyor.

Kelebek Banklı Takım “Size Özel” Ayarlanıyor

Kelebek Banklı Takım modelinin bu denli tercih edilmesinin birçok nedeni bulunuyor. Muhteşem renkleri ve tasarım inceliği haricinde sunduğu konfor Kelebek Banklı Takım tercihlerini çoğaltıyor. Masa gibi banklar da açılabiliyor ve çoklu kullanıma uygun hale getiriliyor. Kahve – krem ve pudra – pembe renklerindeki yumuşak dokulu döşemelik kumaşlara sahip, metal ayaklı Kelebek banklar açıldığında 150 cm’lik bir oturma alanı ortaya çıkarıyor.

Kalabalık davetlerin yeni adresi sizin yemek odanız olsun istiyorsanız; hemen Kelebek Banklı Takım siparişi verebilir ve masa takımları içerisinde en özellerinden birine sahip olabilirsiniz.

Kelebek Açılır Banklı Masa Takımı

Kelebek Açılır Masa-Kristal Beyaz: 80×130-170 cm
Kelebek Sırtlı Bank: 115-150 cm
Kelebek Sırtsız Bank: 115-150 cm

Kelebek Sandalye, Kelebek Bank

Ayaklar: Metal
Döşeme Rengi: Pembe, Pudra

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Kelebek Açılır Banklı Masa Takımı / Kristal Beyaz” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir