Fashion Ahşap Masa Takımı / Ceviz Siyah Döşeme

Handy Ahşap Masa Takımı / Ceviz
14 Mayıs 2018
ELIPS Banklı Masa Takımı / Meşe
14 Mayıs 2018
Tümünü Göster

Fashion Ahşap Masa Takımı / Ceviz Siyah Döşeme

 1.454,00

Fashion Ahşap Masa Takımı Tarzı ile Adından Söz Ettiriyor

Cevizin sıcaklığını arttıran ince çizgiler, siyah ve bej döşemelik kumaşlarla kaplanan tarz sandalyeler ile karşı konulması zor bir albeni ortaya çıkıyor. Fashion Ahşap Masa Takımı evlerde özel tasarım ambiyansı yaratıyor ve yemek odalarını evlerin en gösterişli köşesi haline getiriyor. Vurgu aydınlatma ile ön plana çıkarılacak denli göz alıcı bir tasarıma sahip olan Fashion Ahşap Masa Takımı, Pares imzasının çok katmanlı derinliğini yaşatıyor.

Ayrıcalıklı ve özel zevklere sahip kişiler için özel olarak dizayn edilen Fashion Ahşap Masa
Takımı, klasikliğiyle olduğu kadar minimalliği ile de modernizme gönderme yapıyor. Siz de sıra dışı bir seçim yapmak ve evinizin atmosferini baştan sona değiştirmek istiyorsanız; ilk adımı Fashion Ahşap Masa Takımı tercihinizle atabilirsiniz.

 

Fashion Ahşap Masa Takımı Gücünü Sadeliğin Görkeminden Alıyor

Cevizin geçmek bilmeyen modası Fashion Ahşap Masa Takımı içerisinde de yer almayı başarıyor. Zamanın gölgesinin hissedildiği ahşap masa, yemek zamanlarındaki eğlenceye dinginlik getiriyor. Dayanıklı malzemesi ve ahşaptan ayakları ile uzun yıllar kullanılabilecek sağlamlığa sahip olan Fashion Ahşap Masa Takımı; 75 cm genişliği ve 120 cm uzunluğu ile de kullanım sıklığını arttırıyor. Ağır ve incelikten yoksun masa modellerinin aksine ilham veren bir canlılık barındıran Fashion Ahşap Masa Takımı; zemine doğru hafif derecede incelen yumuşak köşeli ahşap ayakları ile tasarımını konuşturuyor. Dört adet sandalye ile birlikte teslim edilen ahşap masa modeli görenlerde evini yenileme arzusuna yol açıyor.

Fashion Ahşap Sandalye Kusursuzluk Arayanlara Hitap Ediyor

Ahşap ayaklı Fashion sandalye modelleri farklı beğenilere hitap edilebilmesi amacıyla ahşapla yüksek uyum gösteren siyah ve bej tonlarındaki döşemelik kumaşlarla kaplanıyor. Kahve tonlarıyla en çok yakışan renkler arasında yer alan bej; Fashion Ahşap Masa takımının görünümüne ferahlık katıyor. Sandalyelerinde siyah döşemelik kumaş tercih edenler ise kusursuzluk beklentilerini karşılayabiliyor. Hangi döşeme rengi seçilirse seçilsin, ahşap ayaklı sandalye ile ahşap masa arasındaki organik bağ Fashion Ahşap Masa Takımı ruhunu güçlendirmeye devam ediyor.

Siz de siyahın cazibesine, ahşabın sıcaklığa ve bejin ferahlığına karşı koyamıyorsanız Fashion Ahşap Masa Takımı siparişini saniyeler içerisinde verebilirsiniz.

Fashion Ahşap Masa-Ceviz

75×120 cm

Fashion Sandalye

Ayaklar: Ahşap
Döşeme Rengi: Siyah

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Fashion Ahşap Masa Takımı / Ceviz Siyah Döşeme” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir