ELIPS Banklı Masa Takımı / Kristal Beyaz

Doğal Ahşap Masa Takımı
14 Mayıs 2018
Tümünü Göster

ELIPS Banklı Masa Takımı / Kristal Beyaz

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 1.963,00

Elips Banklı Takım ile Trendleri Takip Edin

Dekorasyon zevkleri ile anında fark edilmek ve aynı zamanda yemek odalarındaki zaman dilimlerini konforlu hale getirmek isteyenleri kendine hayran bırakan Elips Banklı Takım; renk alternatifleri ve tasarımındaki kusursuzlukla beğeni topluyor. Pares imzasının tüm ayrıcalıklarını barındıran masa takımı; yemek odalarını yaşam alanlarının odak noktası haline getiriyor. Ceviz ve kristal beyaz renklerde üretilen ahşap masa, kahve – sarı ve pembe – pudra renklerinde döşemelik kumaşlara sahip sandalye ve bank modelleri Elips Banklı Takım sahibi olmak isteyenlerin sayısını arttırıyor. Uzun yıllar kullanılsa da dayanıklılığı ile evinizin olmazsa olmazları arasına girmeye aday Elips Banklı Takım hayatınıza renk katıyor.

Elips Banklı Masa Her Zevke Hitap Ediyor
Meşe ve kristal beyaz renklerindeki dayanıklı ahşaptan üretilen Elips masa; rengiyle uyumlu siyah ve beyaz metal ayakları ile kusursuz bir bütünlük oluşturuyor. Metal silindir ayaklar zeminde dikdörtgen metal levha üzerinde birleşerek tasarımın sonsuzluğuna vurgu yapıyor. 80 cm genişliğe ve 130 cm uzunluğa sahip olan masa modeli, alan darlığı nedeniyle evini zevkine göre dekore edemeyenlerin imdadına yetişiyor.
Elips Sandalye Bahar Havası Estiriyor
Sarının en güzel tonu siyah metal ayaklarla; pembenin en güzel tonu beyaz metal ayaklarla birleşince ortaya Elips sandalye modellerinin görkemi çıkıyor. Yumuşak ve kaliteli döşemelik kumaş sağlam iskeleti eşsiz bir şekilde sarıyor. “Yemek vakti hiç bitmesin!” algısını yaratacak denli konforlu dizayn edilen Elips sandalye modelleri, ahşap masa ile mükemmel bir uyum yakalıyor. Her zevke hitap eden ve farklı renk döşeme kumaşları ile sunulan Elips Sandalye çeşitleri evlerinizde bahar havası estiriyor.
Elips Banklı Takım ile Klişeler Yıkılıyor
120 cm genişliğe sahip, metal ayaklı sırtlı ve sırtsız banklarla tamamlanan Elips Banklı Takım kalabalık sofraların can damarı olarak tanımlanıyor. 3 kişinin rahatlıkla oturabileceği banklar küçük evlerde de dekorasyon zevkinin yansıtılabileceğinin kanıtına dönüşüyor. Pembe – pudra ve kahve – sarı döşemelik kumaşlarla kaplanan banklar beyaz ve siyah metal ayaklarla birlikte klişeleri yıkıyor.

Elips Ahşap Masa Takımı-Kristal Beyaz

Elips Ahşap Masa: 80×130 cm
Elips Sırtlı Bank: 120 cm
Elips Sırtsız Bank: 120 cm

Safir Sandalye

Ayaklar: Metal
Döşeme Rengi: Pembe, Pudra

ELIPS Banklı Masa Takımı / Kristal Beyaz için 1 inceleme

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    tnrmobilya

    Harika

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir