Ceren Masa Takımı / Garda

Yaren Banklı Masa Takımı / Milas 11
14 Mayıs 2018
Merit Masa Takımı / Barok Ceviz
14 Mayıs 2018
Tümünü Göster

Ceren Masa Takımı / Garda

 1.854,00

Ceren Masa Takımı: Tasarımda Son Nokta

 Zemine doğru incelen ahşap görünümlü metal ayaklar, ahşabın sıcaklığını doyasıya yansıtan bir masa ve birbirinden elegant renklerle sarmalanmış konforlu sandalyeler birleşince ortaya çıkan sonuç Ceren Masa Takımı ayrıcalığı oluyor. Modern tasarımların sınırsızlığının göstergesi olarak tanımlanan ve Pares koleksiyonlarında fark yaratan masa takımları arasında sayılan Ceren Masa Takımı; kullanım pratikliği de kalabalık davetlerin merkezi olacak şekilde tasarlanıyor. Kalitenin çok boyutlu etkisini ilk bakışta gözler önüne seren Ceren Masa Takımı; mobilya alışverişlerinde son durak olma özelliği gösteriyor. Siz de evinizi yenilemek için arayış içerisindeyseniz Ceren Masa Takımı tercihinizle zamandan tasarruf edebilirsiniz! Şıklığı ve konforu bir arada sunan masa takımı ile dekorasyon kaygılarınızı sona erdirebilirsiniz.

Kategoriler: Etiketler: ,

Ceren Masa Takımı Fonksiyonelliği ile Göz Dolduruyor

Modern tasarımların sınırsızlığının göstergesi olarak tanımlanan ve Pares koleksiyonlarında fark yaratan masa takımları arasında sayılan Ceren Masa Takımı; kullanım pratikliği de kalabalık davetlerin merkezi olacak şekilde tasarlanıyor.

Genişliği 80 cm, uzunluğu ise 124 cm olan Ceren ahşap masa modeli açıldığı zaman 154 cm’lik bir ziyafet sofrasına dönüşüyor. Kullanılmadığı zamanlarda çok az yer kaplayan ahşap masa, yaşam alanlarında ferah bir etkiye neden oluyor. Ahşabın sıcaklığı masa ayaklarında da hissediliyor; ahşap desenli metal ayaklar masanın görünümü enfes bir biçimde tamamlıyor. Dayanıklılığı ve kullanışlılığı ile en çok tercih edilen masa takımları arasında yer bulan Ceren Masa Takımı; konforu en üst düzeye taşıyan renkli sandalye modelleri ile de göz kamaştırıyor. Kalabalık yemeklerin keyfi Ceren Masa Takımı çevresinde çoğalıyor ve bu fonksiyonel masa ev sahiplerinin en büyük yardımcılarına dönüşüyor.

Ceren Sandalye Renkleri Arasında Seçim Yapmanın Tam Zamanı!

Ahşap masa modelinde kullanıldığı gibi sandalyelerin ayaklarında da ahşap desenli metal malzeme tercih ediliyor. Yuvarlak hatlara sahip ayaklar masanın keskin hatlarını yumuşatıp görünümüne hareket katıyor. Her zevke hitap etmelerini sağlayacak renk seçenekleri de sandalye modellerinin havasını çeşitlendiriyor. Tutkuyla özdeşleşen kırmızı; doğallıkla eş görülen bej; huzuru temsil eden sarı ve enerjiyi yükselten lacivert sandalye döşemelerinin renkleri olarak belirleniyor. Sırt kısmının en üst kısmındaki düz çizgi, sırtın kavrandığı noktada hafif bir eğim gösteriyor ve oturan kişinin konforu en üst düzeyde tutuluyor.

Yemek odalarınızı değiştirmek ya da yeni evinizde emsalsiz zevkinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız, şimdi tam zamanı! Hemen Ceren Masa Takımı siparişi verebilirsiniz.

Ceren Açılır Masa-Garda

80×124-154 cm

Ceren Sandalye

Ayaklar: Ahşap Desenli Metal
Döşeme Rengi: Krem (Fabric 025), Lacivert (Fabric 560), Sarı (Fabric 110), Kırmızı (Fabric 240)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Ceren Masa Takımı / Garda” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir